Kontrolka LED IND8-12Y-B;12VDC;IP40 wklęsła;metal;źółty;otw.mont.8.2mm
Ostatnio oglądane
Ukł UCA6454N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W
Zła ilość towaru
TR BFR96TS;VISHAY;T0-50;Tranzystor; NPN;5GHz;
Dioda BAP812 KAZEL 2-2.3V; 5mA;
DIP switch 7 poz. przełącznik RoHS czerwony
Ukł UCY74150N/SN TI układ scalony DIP24
Tyrystor T22-10-02-50 (10A/200V) TO-64 LAMINA
Buzzer z generatorem FC208L/12V elektromagnetyczny 7-17V 15mA 75dB
Fototranzystor BPYP25/BPRP25 CEMI
Ukł UCY7474N CEMI układ scalony DIP14
Ukł 74HC123 PH układ scalony DIP16
Ukł CD4060BE TI układ scalony DIP16; RoHS
Dioda LED 12mm zielona dyfuzyjna 600mcd DIOD-2918
UKŁ TL431A HTC TO92 stabilizator regulowany(ADJ);2.5-40V;2.5V;0.15A