Przekaźnik G6B-2114P-US-24VDC OMRON SPST-NO+SPST-NC;Ucewki:24V;5A/250V
Ostatnio oglądane
TR BF414;SIEMENS;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;300mW;400MHz
Zła ilość towaru
Ukł UCY7442N CEMI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Złącze XY301V-2P/5.00mm;XINYA odp.AK500/2;16A;300V;niebieski;RoHS
Dioda Zenera BZX55 C3V3;500mW;DO-35 odp.KZ140
Wtyczka bananowa BS425 TB-czarna 4mm RoHS
Dioda LED Super Flux 5mm czerwona OSR5PAZE31D;2V;12000mcd;OPTOSUPPLY
Przekaźnik JQX/HF115F-012-2ZS4A odp.RM84P-12VDC 2P 8A
Ukł CD4532BP PH układ scalony DIP16
Ukł 74HC00;TI;Układ scalony; NAND;DIP14;RoHS
Złącze AK110/2DS-7.5-V 2 PIN RoHS rozstaw 7.5mm GRAU PTR MESSTECHNIK
Gniazdo ban. Z-TB4RT 4mm czerwone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.R;24.247;
Dioda LED 5mm 12V czerw.;dyfuzyjna z przewodem 20cm;22mA;200mcd;