Lampka diodowa KLP-3/G 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 3mm)/green
Ostatnio oglądane
Przekaźnik JRC/HFD23F-024-1ZS Hongfa;1st.przełączny;24V;1A
Zła ilość towaru
UKŁ A232D;DIP16;układ scalony
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm migaj.nieb./czerwona clir DIOD-1079 RoHS
Przekaźnik K8 2x12V 407-3 TELFA
Mostek KBPC5010 (50A/1000V) konekt. YY RoHS
Ukł CD4539BP układ scalony DIP16 TOSHIBA
Ukł CD4047BE TI układ scalony DIP14 Pbf
DIP switch 10poz. przełącznik RoHS niebieski
Dioda LED 5mm 12V biała clir KTL050WHCI-12V/OSW5DKA31A-12V;RoHS
Gniazdo bezpiecz. PTF/15 6.3A/250V do druku 5x20mm STELVIO RoHS