TR FGH40N60SFDTU;ON Semiconductor; TO247;Tranz.IGBT;40A;600V;2.3V;116W
Ostatnio oglądane
Dioda LED 5mm migaj.czerwona clir 500mcd;Vf=2V;DIOD-3827 RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm migaj.czerwona matowa 500mcd;Vf=2V;20mA;UBL-5032D;RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ UL7515L=MA7815;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +15V
Dioda LED SMD 0603 czerwona;190mcd; If=20mA;Vf=2.2V;WEJT61RC-871;WEJ;
TR BDX54C;ST;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;8A;100V;60W
Przełącznik RL5-6;ON-OFF;dwutorowy; 4-pin.;2-poz.;16A/250VAC;czarny;
Ukł UCY7473N CEMI układ scalony DIP14
Pokrętło 32 E103-4-1611-333 czarne średnica osi 6mm;
Przekaźnik R15 4PDT 230VAC 10A TYP(KOD):R15-2014-23-3230;Relpol
TR BD355A=BDAP55A;CEMI;CE24;tranz.; PNP;3A;60V;12.5W;10MHz
Gniazdo ban. Z-TB4GN 4mm zielone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.G;24.247;
Oprawka LED 8mm RTF8080 wypukła Kingbright RoHS
UKŁ L7918CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-18V;Pbf;
TR BD249C;CYD;TO218;Tranzystor;NPN; 25A;80V;125W;>3MHz;Zgodność RoHS