Taśma LED biała neut.300LED/5m 5050 12VDC/IP65/72W LEDstrip5050NW/60
Ostatnio oglądane
Oprawka LED 8mm RTF8080 wypukła Kingbright RoHS
Zła ilość towaru
TR BC416B;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;50V;100mA;300mW
Zła ilość towaru
Gniazdo ban. Z-TB4SCH 4mm czarne 22 mm;24A;60V;ABS;2.109.B;24.247;RC-11
Tyrystor BT152-600R(25A/600V);TO220 Philips
Przekaźnik 40.61.8.012.0000 FINDER 12VAC;16A;1P;st.AgCdO;90mA;RM83P;
Dioda LED 3mm biała 3AW4UC-58;KENTO zimna:6000mcd;Vf:3.2-3.8V;20mA;RoHS
Dioda Zenera BZP650 C11V;5W;CEMI;