Kontrolka AD16-16E/Y-24VAC/DC;16mm; źółta;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł 74HC193 TI układ scalony DIP16;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED SMD 0603 żółta HT-190Y YEDTA INDUSTRY LTD Pbf
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm czerw./ziel. 5ARG9HWB ws.anoda; 3 nogi matowa;Kento;RoHS
Ukł CD4046BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Złącze 861031 ELTRA;gniazdo;proste;
UKŁ UCA6400N;CEMI;DIP14;Układ scal. Czterokrotna 2-wej. bramka NAND
Transoptor CQ15BP
Triak BT138-800E;NXP;12A;800V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Buzzer z generatorem FY14 RoHS piezoceramiczny 3-16V 7mA 85dB
Ukł UCY7401N CEMI układ scalony DIP14
TR BF457;CEMI;TO126;tranzystor; NPN;100mA;160V;1200mW;60MHz
Przekaźnik G4A-1A-E-5VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:5VDC;20A;900mW;RoHS
Przekaźnik 55.34.8.230.0040 FINDER odp.R4-230VAC 4P 7A do podstawki