Moduł LED OSMW05C12GP-pomarańczowy O5GTS4C1A;12V;12xPLCC6;średnica50mm
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1200N/ULA6200N(LA1230);CEMI; wzm. p.cz. z dekoderem FM;DIP16;
Zła ilość towaru
Ukł 74HC157 TO układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda nadawcza LD271
Ukł 74HCT157 ST układ scalony DIP16
Buzzer z generatorem FY14 RoHS piezoceramiczny 3-16V 7mA 85dB
UKŁ UL7515L=MA7815;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +15V
Ukł UCY74197N/SN TI układ scalony DIP14
UKŁ L7809CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+9V;RoHS;
TR BC148;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Przekaźnik 60.12.8.230.0040 FINDER odp.R15 2PDT 230VAC 10A
Przekaźnik 40.52.8.024.0000 FINDER 24VAC;8A;2P;st.AgNi;45mA;odp.RM94P;
UKŁ MAA436;TESLA;DIP14;Sterownik do fazowego wyzw. triaków i tyryst.
Bezpiecznik termiczny 10A 216stop.C RYE216 250V AC; RoHS
TR BC547B;MIC;TO92;traznystor; NPN;uni.;50V;0.1A;0.5W;300MHz;RoHS