Wyłącznik termiczny S3A 150stop.C 2A/250V S3A/150.05L70 nor.zamknięty
Ostatnio oglądane
TR STP9NK60Z;ST;TO220;Tranzystor NPN;7A;600V;0.85R;125W
Zła ilość towaru
Przekaźnik 55.34.8.024.0040 FINDER odp.R4-24VAC 4P 7A do podstawki
Zła ilość towaru
Ukł CD4073BE;TI;układ scalony DIP14;RoHS
Dioda LED 3mm biała 3AW4UC-58;KENTO zimna:6000mcd;Vf:3.2-3.8V;20mA;RoHS
Ukł 74HC251 FS układ scalony DIP16
Ukł CD4572UBCP ON układ scalony DIP16
Ukł CD4051BE TI układ scalony DIP16;RoHS
Dioda Zenera BZX55 C3V3;500mW;DO-35 odp.KZ140
TR BU807;PHILIPS;TO220;tranzystor; NPN;Dalington;8A;150V;60W
TR BC107B;CDIL;TO18;tranzystor; NPN;0.2A;50V;300mW;RoHS