Wyłącznik term. bimetal 95stop.C KSD301A-A314 10A/250V nor.zamknięty
Ostatnio oglądane
TR BFW16A;TO39;Tranzystor; NPN;w.cz.;300mA;25V;1.2GHz
Zła ilość towaru
UKŁ UL7512L=MA7812;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +12V
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 10A 165stop.C RYE165 250V AC; RoHS
Ukł CD4515BCN NS układ scalony DIP24
Dioda LED 5mm 12V niebieska clir B10R12V-5/Q500TBCR4H-12 YEDTA RoHS
Triak BT139-600E;NXP;16A;600V;25mA TO220AB;RoHS
UKŁ UL1901KII;CEMI;DIP14;CE 75A; Stabilizator prędkości obrotowej
Gniazdo bananowe GT-1;4mm;13mm; nieizolowane;przykręcane
Przekaźnik 60.13.8.110.0040 FINDER odp.R15 3PDT;110VAC;10A
TR BC313;CEMI;TO39;Tranzystor; PNP;1A;60V;0.8W;200MHz
Podkładka siliknowa z tulejką SMICA TO220BH;0.4K/W;L20x15mm;NINIGI;RoHS
Ukł CD4094BE TI DIP16 układ scalony RoHS
TR IRFZ44N;IR;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;53A;55V;107W;0.017R;RoHS
TR BDW83C;PMC;TO247;tranzystor; NPN;Darlington;15A;100V;150W;RoHS