Kontrolka AD16-16E/O-24VAC/DC;16mm; pomarańczowa;podś.LED24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74LS02/SN TI układ scalony DIP14;THT;RoHS
Zła ilość towaru
Optotriak MOC3052M;LITEON;DIP6; przewlekany(THT);600V;10mA;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 5V6;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
DIP switch 2 poz. przełącznik RoHS czerwony
Amperomierz 0-8A  WP08 Wskaźnik prądu
Dioda Zenera ZX 6V2;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Dioda BYW34 TEMIC 2A 400V 200ns SOD57
Ukł CD4053BP;PH;Układ scalony DIP14; RoHS
Ukł 74HCT74 TI układ scalony DIP14 Pbf
Transoptor PC817B SHARP DIP4; RoHS
Dioda Schottky 1N5819;LGE;1A 40V DO-15 RoHS
TR BD355B=BDAP55B;CEMI;CE24;tranz.; PNP;3A;60V;12.5W;10MHz
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W