Przekaźnik HF32F-G/024-HS3 HONGFA 10A;24VDC;RoHS
Ostatnio oglądane
UKŁ LM78L08ACZ;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+8V;RoHS
Zła ilość towaru
TR BC211;CEMI;TO39;Tranzystor; NPN;1A;80V;0.8W;300MHz
Zła ilość towaru
Ukł UCY7401N CEMI układ scalony DIP14
Ukł CD4078BP PH układ scalony DIP14 Pbf
Podkładka mikowa TO3 MICA-TO3 RoHS L41.5x28.2mm 0.35K/W MICA NINIGI
UKŁ UL1497K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W
Dioda LED 3mm zielona SJ3036C clir 10000mcd;Vf=3.0-3.2V;WLD:525nm;RoHS
UKŁ LM79L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;-12V
Ukł 74HCT245 ST układ scalony DIP20
Ukł 74HC165 FS układ scalony DIP16 Pbf
Ukł CD4521BE TI układ scalony DIP16 Pbf
TR BD912;ST;TO220AB;Tranzystor; PNP;15A;100V;90W;>3MHz;RoHS
Dioda LED 5mm migaj.nieb./czerwona clir DIOD-1079 RoHS
Fotodioda IR BPW34 OSRAM;850nm;60s; 2nA;150mW;DIL2;montaź THT;RoHS