Dioda BY329X-1500;PHILIPS;SOD113 izolowana;8A;1500V;210ns;
Ostatnio oglądane
Przekaźnik JZC/HF32F-012-ZS(RoHS) HONGFA 3A 12VDC, 1 styk przełączny
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT08 RC układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
UKŁ TL082CP;TI;DIP8;Układ scalony; 2 kanały;RoHS
Dioda LED 8mm zielona SJ8036C PG 7500mcd clir RoHS
Dioda Schottky 1N5819;LGE;1A 40V DO-15 RoHS
Dioda LED SMD 0603 czerwona;190mcd; If=20mA;Vf=2.2V;WEJT61RC-871;WEJ;
Ukł 74HC164 TI układ scalony DIP14 Pbf
DIP switch 10poz. przełącznik RoHS niebieski
Mikroprzełącznik MSW-03 LR-26; z rolką dźwignia 26mm;16A/250V
Złącze AK100/3DS-5.0-V 3 PIN RoHS rozstaw 5mm GRAU PTR MESSTECHNIK
Ukł 74HCT245 ST układ scalony DIP20
Dioda 1N4148-SMD LL4148 LGE RoHS szybka,impuls.100V,0.45A,<8ns SOD80
UKŁ LM78L18;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+18V;RoHS
Gniazdo bezpiecz. PTF/45 10A/250V 5x20 do druku;Stelvio;RoHS