TR IGP20N60H3XKSA1/G20H603;INFINEON TO220-3;Tranz.;IGBT;20A;600V;170W
Ostatnio oglądane
Optotriak MOC3023 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik JQX/HF115F-024-2ZS4A Hongfa odp.RM84P-24VDC 2P;8A;druk
Zła ilość towaru
UKŁ UL1211N/ULA6211;CEMI;DIP14; Wzmacniacz p.cz. AM/FM
Ukł UCY74175N CEMI układ scalony DIP16
Pojemnik na baterie 2xR6 z kablem TYP02 RoHS
Ukł CD40103BE ST układ scalony DIP16 Pbf
TR BC211;CEMI;TO39;Tranzystor; NPN;1A;80V;0.8W;300MHz
Przekaźnik 55.34.8.012.0040 FINDER odp.R4-12VAC 4P 7A do podstawki
Czujnik temperatury LM35DZ;NSC;TO92 -55+150st.C;1%;THT;RoHS
Ukł UCY74197N/SN TI układ scalony DIP14
Ukł CD4539BP układ scalony DIP16 TOSHIBA
TR IRF640;Infineon;TO220;Tranzystor N-MOSFET;18A;200V;125W;0.15R;RoHS;
Ukł 74HC251 FS układ scalony DIP16
Dioda BY299 Diotec DO-201 2A;800V;<500ns;RoHS