Kontrolka AD16-16E/B-12VAC/DC;16mm; niebieska;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Zestyk kontaktronowy ZW-103 47mm
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm migaj.czerwona matowa 500mcd;Vf=2V;20mA;UBL-5032D;RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik R15 4PDT 24VAC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-3024 RELPOL
TR BF495;ME;TO92;tranzystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz
Ukł UCY7450N CEMI układ scalony DIP14
Dioda nadawcza CQYP16 CEMI 3V;40mA;940nm