Przekaźnik FTR-P3CNO12W1; FUJITSU; U cewki: 12VDC; 25A/14VDC; RoHS
Ostatnio oglądane
TR BC149;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Zła ilość towaru
Ukł CD4076BCN NS układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
TR IRF840;Vishay;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;8A;500V;125W;0.85R;RoHS;
Bezpiecznik termiczny 10A 150stop.C RYE150 250V AC; RoHS
Dioda Schottky 1N5819;LGE;1A 40V DO-15 RoHS
Buzzer z generatorem HCM1212X RoHS elektromagnetyczny 9-15V 30mA 85dB
TR BD140-16;STM;SOT-32;Tranzystor; PNP;1.5A;80V;12.5W;RoHS;BDAP-40
Podkładka silikonowa SOT93/TO3P 20x24mm Ninigi RoHS
Ukł 74HCT175 TI układ scalony DIP16
Ukł CD4536BCP układ scalony DIP16 MOTOROLA
Ukł 74HC640 PH układ scalony DIP20
TR BFR96TS;VISHAY;T0-50;Tranzystor; NPN;5GHz;
Łącznik klawiszowy W1.4 10A;250V monostabilny;czerwony;30x11mm;