Tyrystor TR52-40-12-54 (40A/1200V) LAMINA
Ostatnio oglądane
TR BC415;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;35V;100mA;300mW
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZX55 C3V3;500mW;DO-35 odp.KZ140
Zła ilość towaru
Dioda D42-40-06-RO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;anoda na śrubie;
Dioda Zenera BZP650 C11V;5W;CEMI;
Tyrystor BTP10/200 gw.M6 10A;200V LAMINA
Bezpiecznik termiczny 10A 77stop.C RYE77 250V AC; RoHS
Tyrystor BT148W-600R.115;SOT223;SMD 1A;600V;Igt50uA;WeEn Semiconductors
Przekaźnik JQC/HF3FF-012-1ZST HONGFA 1 st.przełączny 10A
Kołek lutowniczy;1.3x11.6mm STOKA 1 opak.=1000szt.
Czujnik temperatury LM35DZ;NSC;TO92 -55+150st.C;1%;THT;RoHS
Optotriak MOC3021 LITEON DIP6 RoHS
Dioda LED 5mm 12V biała; clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
Wtyczka bananowa WB-13 czarna RoHS
TR 2N3055;TUNGSRAM;TO-3;Tranzystor; NPN;15A;100V;115W;2.5MHz;