Moduł LED OSMW03C12GP-żółty Y5MAS1C1A;12xPLCC2;12V DC
Ostatnio oglądane
UKŁ TL066=B066D;DIP8;UKŁAD SCALONY
Zła ilość towaru
UKŁ LM78L08ACZ;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+8V;RoHS
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 10A 240stop.C RYE240 250V AC; RoHS
Ukł UCY7484N/SN TI układ scalony DIP16
Przekaźnik JQC/HF3FF-024-1ZST/JS1F NAIS;1st.przeł.10A;24VDC
TR BC238;CEMI;TO92;Tranzystor; NPN;30V;0.1A;0.3W;200Mhz
TR STP60NF06;ST;TO220;tranzystor; N-CHANNEL;60A;60V;110W;0.012R;RoHS
Dioda D42-40-06-NO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;katoda na śrubie;
UKŁ LM337TG;ONS;TO220;Stabilizator napięcia regulowany;1.5A
TR BD238;LGE;TO126;tranzystor; PNP;2A;80V;25W;3MHz;RoHS
Gniazdo bezpiecz. PTF/15 6.3A/250V do druku 5x20mm STELVIO RoHS
Dioda Zenera BZP650 C22V;5W;CEMI;
Przekaźnik 60.12.8.230.0040 FINDER odp.R15 2PDT 230VAC 10A