Kontrolka LED IND8-12R-B;12VDC;IP40 wklęsła;metal;czerwony;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
Mostek KBL410(4A/1000V)płaski YANGJE TECHNOLOGY; RoHS
Zła ilość towaru
Amperomierz 0-30A WP30 Wskaźnik prądu
Zła ilość towaru
Tyrystor BT151-800R(12A/800V);TO220 NXP Pbf
UKŁ CD4021BE TI układ scalony DIP16;RoHS
UKŁ 74HC86 TI układ scalony DIP14;Pbf
Fototranzystor BPYP21
Bezpiecznik; szklany;800mA/250V AC; 0218.800;zwłoczny;5x20mm;Littelfuse
Ukł UCY7438N CEMI układ scalony DIP14
Ukł 74HC123 PH układ scalony DIP16
Przekaźnik 40.61.9.009.0000 FINDER 9VDC;16A;1P;st.AgCdO;72mA;RM83P;
Dioda LED 5mm 12V niebieska;clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
Bezpiecznik termiczny 1A 102stop.C RH102/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS