Taśma LED biała zimna300LED/5m 5050 12VDC/IP65/72W LEDstrip5050CW/60
Ostatnio oglądane
TR BC857B;NXP;SOT23;traznystor; PNP;50V;0.1A;0.3W;300MHz;Pbf
Zła ilość towaru
TR BF487;PH;TO92;tranzystor; NPN;0.05A;400V;0.83W;>70MHz
Zła ilość towaru
Przekaźnik V23042-A2003-B201 12VDC SIEMENS odp.M4-12VDC
Dioda LED 10mm zielona SJ1036C PG Vf=3.1V;If=20mA;7000mcd clir Pbf
Ukł 74HCT573 FS układ scalony DIP20 Pbf
Zestyk kontaktronowy ZW-103 47mm
Ukł UCY7473N CEMI układ scalony DIP14
Przekaźnik 60.13.8.110.0040 FINDER odp.R15 3PDT;110VAC;10A
Łącznik klawiszowy WA-17 10A 250V bistabilny;ZSI-POLAM
Mostek MB256W (25A/600V) PINOWY DC COMPONENTS; RoHS
Przekaźnik 40.61.9.012.0300 FINDER 12VDC;1Z;16A;st.AgCdO;55mA;RM83Z;