Przełącznik klaw. R2101C5NBB1-NWA2 16A/250VAC;czarny;bistabilny;Canal
Ostatnio oglądane
Przełącznik IRS101R;20A/12V;ON-OFF; bistabilny;podśw. 12V czerwony;
Zła ilość towaru
Syrena piezo KPS-G4510 12VDC;RoHS 200mA;100dB;rodz.dzw.szczebiot;KEPO
Zła ilość towaru
Ukł 74HC241 TI układ scalony DIP20
TR BC414;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;45V;100mA;300mW
TR IRF630;INCHANGE;TO220;tranzystor N-MOSFET;9A;200V;74W;0.40R;RoHS
TR BC546B;TO92;DIOTEC;Tranzystor; NPN;uni.;80V;0.1A;0.5W;300MHz;RoHS
TR IRF740;Vishay;TO220;tranzystor N-MOS;10A;400V;125W;RoHS
Dioda LED 2.2mm CQP462B zielona UNITRA CEMI
Dioda LED 8mm niebieska UUB8037CKSE clir RoHS
UKŁ L7809CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+9V;RoHS;
Dioda LED 3mm migaj.niebieska clir Vf:3-4V;WLD:465-470nm;BB303C;Pbf