Złącze AK950/10-5.0 10 PIN RoHS (50950100001D);PTR Hartmann
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74175N CEMI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
TR IRF830;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;4.5A;500V;74W;1.5R;Pbf
Zła ilość towaru
Pojemnik na baterie 2xR6 z kablem TYP02 RoHS
Ukł 74HC573 TI układ scalony DIP20 Pbf
TR 2N6491(=BDP396)CDIL;TO220;Tranz. PNP; 15A; 90V; 75W; >5MHz; RoHS
Złącze STL950/4-5.0-V  4 PIN PROSTE 15A 300V; 20.806.004;
Dioda LED 5mm niebieska UUB5037CKSE 7000mcd clir RoHS
Żarówka tel. T-6.8 60V 35mA 3000h fi 5.9x44.5mm
Bezpiecznik termiczny 16A 216stop.C BF216X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Mostek DF10S (1A/1000V) R=5mm SMD DB107S RoHS
Ukł 74HC251 FS układ scalony DIP16
Dioda LED 5mm 12V niebieska;clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
UKŁ UL1496K;CEMI;DIP14; Wzm. mocy 1.2W o dużej czułości