Kontrolka LED IND8-24Y-A;24VDC;IP40 wypukła;metal;źółty;otw.mont. 8.2mm
Ostatnio oglądane
TR 2N6292(=BDP285);TO220;Tranzystor NPN;7A;70V;40W;>5MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Triak BTA41-800BRG;ST;40A;800V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 9V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Dioda LED 10mm 12V biała zimna clir 10CW4UC12V-10/OSW5DKA131A-12V;RoHS
Przekaźnik 55.34.9.012.0040 FINDER odp.R4-12VDC 4P 7A do podstawki
Ukł CD4532BP PH układ scalony DIP16
Gniazdo ban. Z-TB4GE 4mm żółte 22mm;24A;60V;ABS;2.109.Y;24.247;
Ukł 74HC74 TI układ scalony DIP14 Pbf
Ukł UCY7409N CEMI układ scalony DIP14
Dioda Zenera BZP650 C10V;5W;CEMI;
Przekaźnik 40.61.8.024.0000 FINDER 24VAC;16A;1P;st.AgCdO;45mA;RM83P;