Przełącznik hermetyczny KCD3R-12VDC 20A;podśw.czerwony;4.8mm;ON-OFF;
Ostatnio oglądane
Dioda BYW29-200 TI 8A 200V 25ns TO220AC Pbf
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZX85 C30V;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda BAP812 KAZEL 2-2.3V; 5mA;
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.p.pomarańczowy;7pin.;IP68
Ukł UCY74193N CEMI układ scalony DIP14
Przekaźnik 55.34.8.230.0040 FINDER odp.R4-230VAC 4P 7A do podstawki
Dioda Zenera BZX85 C33V;1.3W;DO-41; Pbf
Tyrystor BT152-600R(25A/600V);TO220 Philips
Oprawka LED 5mm RTF5010 wypukła Kingbright RoHS KBE CN
Dioda D22-10-01-NO (10A/100V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;katoda na śrubie;
Ukł UCY74LS00/SN;TI;układ scalony DIP14;RoHS
Dioda Schottky 1N5822 MIC 3A 40V DO-201 RoHS