Przekaźnik JW1FSN12ULCSAT Panasonic SPDT;10A;12VDC;RoHS
Ostatnio oglądane
Dioda D42-40-06-NO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;katoda na śrubie;
Zła ilość towaru
UKŁ LM78L06ZAB;DIOTEC SEMICONDUCTOR TO92;Stabilizator;100mA;+6V;RoHS
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 16A 216stop.C BF216X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
UKŁ UL1322N;CEMI;DIP8;Podwójny przedzwmacniacz niskoszumowy;NE542N
Ukł UCA64194N CEMI układ scalony DIP16
Ukł 74HCT241 TI układ scalony DIP20
UKŁ LM336Z-2.5V;ON;TO92;stabil. źródło napięcia odniesienia;10mA
Bezpiecznik termiczny 10A 130stop.C RYE130 250V AC; RoHS
Ukł UCY74164N CEMI układ scalony DIP14
Ukł UCY74121N CEMI układ scalony DIP14
Przekaźnik 55.34.8.230.0040 FINDER odp.R4-230VAC 4P 7A do podstawki
UKŁ UL1497K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W