Moduł diodowy APT2X61DQ120J DUAL MICROSEMI;SOT-227;60A;1200V;60ns
Ostatnio oglądane
Ukł CD4020BE;TI;DIP16;Układ scalony
Zła ilość towaru
Przekaźnik 55.34.8.110.0040 FINDER odp.R4-110VAC 4P 7A do podstawki
Zła ilość towaru
UKŁ L7815CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+15V;Pbf;
Bezpiecznik termiczny 16A 229stop.C BF229X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Dioda LED 10mm niebieska UUB1037CKS clir 4000mcd Vf=3.2-3.4V Pbf
Osłona FG-120 wentylatora 120x120mm materiał metal;CONNECTAR; RoHS
Amperomierz 0-15A WP15 Wskaźnik prądu
Przekaźnik HFS34/D-380A40ZS 40A, 380VAC HONGFA PÓŁPRZEWODNIKOWY
Przekaźnik MT-6  8-4463-115-7;TELFA 2P;1A;nap.zasil.27.0-75V;do gniazda
TR BF370;AM;TO92;tranzystor; NPN;100mA;15V;0.5W;500MHz
UKŁ TDA2030A układ scalony NF-E,22V;3.5A;18W;TO220/5;Pbf
Mikroprzełącznik MSW-01;bez dźwigni MICROSWITCH;16A/250V