Przełącznik KCD4-0114-21-250BR;16A/ 250VAC;k.podśw.czerwony;ON-OFF;FILN
Ostatnio oglądane
Przekaźnik G4A-1A-E-5VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:5VDC;20A;900mW;RoHS
Zła ilość towaru
TR BC847B;NXP;SOT23;traznystor; NPN;50V;0.1A;0.3W;300MHz;Pbf
Zła ilość towaru
UKŁ MAA723(METAL);TESLA;TO99; Stabilizator regul. napięcia;2-37V
Przekaźnik NVF4-2C 24VDC 30/40A NHG 1st.przełączny z uchem RoHS;2024412
Mikroprzełącznik SS0505A/SS-CS-160 z dźwignią L-16mm i rolką;5A;WK625
Gniazdo TYPE 90.20.SMA FINDER;10A; 250V;2CO;do serii 60;na szynę DIN;
TR BC558B;CDIL;TO92;tranzystor; PNP;uni.;30V;0.1A;0.5W;200MHz;Pbf
Ukł 74HC00;TI;Układ scalony; NAND;DIP14;RoHS
Triak BTB12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Triak BT138-800E;NXP;12A;800V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Przekaźnik RM96-3021-35-1012;RELPOL 1 styk zwierny;8A;12VDC;RoHS
Amperomierz 0-30A WP30 Wskaźnik prądu
Żarówka tel. T-6.8 60V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm RoHS