Kontrolka AD16-16E/B-230VAC;16mm; niebieska;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Dioda Zenera ZX 5V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 10A 130stop.C RYE130 250V AC; RoHS
Zła ilość towaru
Kontrolka OWS13/LS-13 czerwona do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Przełącznik PD11 RoHS
UKŁ UL1496K;CEMI;DIP14; Wzm. mocy 1.2W o dużej czułości
Przekaźnik JRC/HFD27/024-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-24VDC 2P 2A
UKŁ LM393P;TI;DIP8;Komparator; low-power;1.3us;2-36V;Komperatory:2
UKŁ ULN2803AN;TI;DIP18; Driver;darlington;500mA;kan.:8;RoHS
UKŁ L7908CTG;ON;TO220;stabilizator; 1.5A;-8V;RoHS;
Zwora JUMPER-BL czarny; 2.54mm; h=6mm;złącze kołkowe zamknięte;RoHS
TR 2N2369A;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;40V;0.36W;500MHz
Dioda LED 3mm biała 3AW4UC;clir; ciepła:VF:3.0-3.2V;3200mcd;0.01mA;