Lampka diodowa KLP-5/O 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 5mm)/orange
Ostatnio oglądane
TR BC337-40;LGE;TO92;tranzystor; NPN;0.8A;50V;0.625W;Pbf
Zła ilość towaru
TR BDW94C;ST;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;12A;100V;80W
Zła ilość towaru
Przekaźnik MAH-4141-12V 30A Hermann
Buzzer z generatorem FC208L/3V RoHS elektromagnetyczny 2-4V 15mA 75dB
UKŁ NE556N;TI;DIP14; Układ scalony; RoHS
Mostek RB157 (1.5A/1000V) MIC okrągły RoHS
Dioda LED 5mm 12V czerw.;dyfuzyjna z przewodem 20cm;22mA;200mcd;
TR IRF620;HARRIS;TO220;tranzystor; N-MOSFET;5A;200V;50W;
TR MPSA42;HOTTECH;TO92;tranzystor; NPN;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
Dioda BYP155-350V CEMI DO-201 1.5A;350V;350ns
Ukł CD4078BP PH układ scalony DIP14 Pbf
UKŁ TBA820M;SGS;DIP8;Układ scalony; UL1482N;
Podkładka mikowa TO3 MICA-TO3 RoHS L41.5x28.2mm 0.35K/W MICA NINIGI