Przełącznik MR211R5WGBGB12NC;Canal; 12A/250VAC;zielony;2 tory;ON-OFF;
Ostatnio oglądane
DIP switch 5 poz. przełącznik RoHS niebieski
Zła ilość towaru
Dioda LED 10mm niebieska UUB1037CKS clir 4000mcd Vf=3.2-3.4V Pbf
Zła ilość towaru
Oprawka LED 5mm RTF5020 wklęsła Kingbright RoHS KBE CN
Gniazdo bezpiecz. PTF/45 10A/250V 5x20 do druku;Stelvio;RoHS
TR BS170;FSC;TO92;Tranzystor; N-MOSFET;500mA;60V;350mW;Pbf
TR BC148;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Kontrolka OWS13/LS-13 niebieska do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Dioda D22-10-18-RO(10A/1800V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
UKŁ TDA2030A układ scalony NF-E,22V;3.5A;18W;TO220/5;Pbf
Optotriak MOC3062 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Mostek KBU6M (6A/1000V) płaski EEC RoHS
TR BUZ11A;FSC;TO220;tranzystor N-MOSFET;30A;50V;75W;RoHS;
Ukł UCY7440N CEMI układ scalony DIP14
TR IRF610;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3.3A;200V;36W;