Kontrolka AD16-22D/RG/24VAC/DC; 22mm;dwuk.czerw-ziel.;LED 24V;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT240 PH układ scalony DIP20
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZX85 C8V2;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
Zła ilość towaru
TR BFR93A;SOT23;Tranzystor; NPN;UHF;35mA;15V;6GHz
Mostek KBPC1010/BR1010 (10A/1000V) MIC kwadratowy pinowy RoHS
TR BS170;FSC;TO92;Tranzystor; N-MOSFET;500mA;60V;350mW;Pbf
Łącznik Typ 83-133s 54AR-14.75 miniaturowy srebrzone końcówki
Gniazdo TYPE 94.04.SPA FINDER do serii 55.34(R4);na szynę DIN;
Ukł CD4017BE;TI;Układ scalony; DIP16
TR BF240;TO92;PHILIPS;Tranzystor; NPN;40V;25mA;250mW;380MHz;
UKŁ TL072CP;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny;RoHS
TR BF414;SIEMENS;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;300mW;400MHz